Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Pimpek

mały, trzyletni piesek

Pimpek
  • Wiek: ok. 3 lata
  • Płeć: Pies
  • Kastrowany/sterylizowana: Nie
  • Wielkość: Mały

Pimpek to piękny, niewielki chłopiec w wieku ok. 3 lat. Jego miękka, dłuższa sierść to idealny odstresowywacz człowieka ;) Bowiem dowiedziono, iż głaskanie zwierząt przynosi ukojenie dla naszych nerwów. Zatem idąc tym tokiem rozumowania Pimpuś został powołany na ten świat w wiadomym celu-do głaskania! Dodalibyśmy jeszcze, że do kochania i rozpieszczania ale to wydaje się dość oczywiste patrząc w jego oczy.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają