Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Polar

energiczny i dobrze wychowany piesek

Polar

Polar to pies stworzony do kochania. Chce być w centrum uwagi i domaga się pieszczot ze strony człowieka. Dosłownie wręcz rzuca się w ramiona. Jest żywym, ale dobrze wychowanym i miłym psem. Trafił do nas z Jabłonnej (wieś Czerniejów). Jest młodziakiem, który potrzebuje człowieka i jego miłości. Będzie wiernym, towarzyszem wszelkich czynności – zwłaszcza tych aktywnych.

  • Wiek: 01.2015
  • Płeć: Pies
  • Wielkość:średni
  • W schronisku od: 11.01.2016
Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają