Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Przylepka

drobniutka, prześliczna sunia o wielkim serduszku gotowym do kochania

Przylepka
  • Wiek: 06.2014
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Mała
  • W schronisku od: 06.11.2015

Przylepka to malutka sunia pochodząca z Piask Wielkich. Imię zostało nadane przez jej charakter. Przylepka upatrzyła sobie w schronisku jedną osobę, na której widok cieszy się i jest szczęśliwa. Przylepka potrzebuje znaleźć taką osobę na stałe. Potrzebuje domu, w którym ktoś mocno ją pokocha, a każdego dnia będzie cieszyła się na widok swojego człowieka. Sunia jest drobniutka, ma na łapkach urocze białe skarpetki.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają