Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Reksio

Reksio - pies do adopcji - Schronisko Krzesimów

Reksio
 • Wiek: ok. 7 lat
 • Płeć: Pies
 • Wielkość: Duży
 • W schronisku od: 06.2014
 • Pochodzenie: Cyców
 • Reks – zyskuje przy bliższym poznaniu. W pierwszej chwili jest zdystansowany. Unika człowieka. Obwąchuje teren, nie zwracając na człowieka większej uwagi. Jego zainteresowanie budzi dopiero smakołyk – Reksio jest wielkim łasuchem. Ponieważ człowiek dający jedzenie zawsze równa się dobre zamiary, Reks postanawia podejść. Kosztuje wtedy ciasteczko bardzo delikatnie, a potem poddaje się głaskom. Ma coś z rottweilera, a jego pyszczek sprawia wrażenie ciągle uśmiechniętego. Reks od początku był sam w boksie, dlatego nie znamy jego stosunku do innych psów w bezpośrednim kontakcie. Będąc zamkniętym w boksie obszczekuje psiaki z sąsiednich boksów.

  Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

  Jak możesz pomóc?

  nie da się opisać psiej wdzięczności

  Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
  Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
  Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

  Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
  Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
  32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

  Schronisko w Krzesimowie wspierają