Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Rudzia

spokojna i dostojna suczka do adopcji

Rudzia
  • Urodzona: 01.2009
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Mała
  • W schronisku od: 15.09.2009

Rudzia to suczka o pięknej barwie sierści odpowiedniej do jej spokojnego i dostojnego charakteru. Nie szczeka, jest cicha i nie skacze na innych. Do obcych podchodzi ostrożnie, uważnie ich najpierw obwąchując, jednak jak tylko wyczuje dobrego człowieka, szybko pokazuje jaką jest pieszczochą. Potulna, łagodna, pozbawiona agresji.

Fot. Katarzyna Piecuch

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają