Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Ruzia

mała, niesmiała trzyletnia suczka do adopcji

Ruzia
  • Urodzona: 2012 rok
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Mała

Ruzia to 3 letnia panienka z piękną, dłuższą, miękką sierścią. Ruzia jest bardzo nieśmiała. Na zdjęciach widać, iż byly one robione z pewnej odległości ponieważ Ruzia jest troszeczkę niepewna siebie i nie chcieliśmy jej stresować. Gdy wchodzimy do boksu Ruzi ona jednak z merdającym ogonkiem próbuje przezwyciężyć swoją nieśmiałość i podejść. Gdy już jej się uda uczynić ten krok jest niemożliwa do odczepienia ;) Ruzia to sympatyczna mała sunia, która czeka na prawdziwych przyjaciół.

Fot. Katarzyna Piecuch

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają