Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Rysio

mały piesek do adopcji

Rysio
  • Urodzony: 07.2013
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: mały
  • W schronisku od: 08.07.2015
  • Pochodzi ze Świdnika

Był to bezpański piesek, który zawieziony do lecznicy został przebadany na obecność wścieklizny. Oczywiście badania wykluczyły tę chorobę i Rysio czeka w naszym schronisku na swój dom. Jest pieskiem bardzo otwartym i stosunkowo młodym. Lubi i daje się głaskać, choć dotyk szczotki znosi już gorzej. Jest odważny i zadziorny. Polecamy go ludziom, którzy już posiadali wcześniej psy z racji na jego uparty charakterek.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają