Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Rzepka

przyjazna, spokojna, mała dwuletnia suczka do adopcji

Rzepka
  • Wiek: 09.2013
  • Płeć: Suczka
  • Kastrowany/sterylizowana: Tak
  • Wielkość: Mała
  • W schronisku od: 24.09.2014

Rzepka to nasza maleńka schroniskowa słodycz. Ma mnóstwo sił do biegania i poznawania świata. Rzepka jest nieśmiała wobec nowych ludzi. Z zaciekawieniem podejdzie, aby ich powąchać jednak w momencie odwrócenia się i wyciągnięcia ręki – zawadiacko ucieka. Widać w niej chęć poznawania ludzi i zapraszania ich do zabawy, jednak coś ją czasem blokuje. Z pewnością sunia potrzebuje czasu i cierpliwych opiekunów, jednak gdy tacy się już znajdą Rzepka odda im całą siebie.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają