Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Sajgon

spokojny, mądry, ufny pies czeka na adopcję

Sajgon
  • Urodzony: 2013r.
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Mały

Sajgon to bardzo spokojny, mądry i ufny psiak. Jego łagodne usposobienie i przyjaźć jaką darzy każdego człowieka czyni go wspaniałym towarzyszem. Sajgona nie łatwo wyprowadzić z równowagi a nauka jakichkolwiek czynności przebiega bardzo sprawnie. Jest niezwykle inteligentny i tolerancyjny wobec innych psów. Sajgon nie będzie sprawiał żadnych problemów wychowawczych. Kto pokocha poczciwego psiaka jakim jest Sajgon?

Fot. Katarzyna Piecuch

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają