Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Sally

nieśmiała, młoda, duża suczka do adopcji

Sally
  • Wiek: 10.2012
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Średnia
  • W schronisku od: 08.10.2013

Sally to siostra Wanilii. Jest to sunia o wiele bardziej nieśmiała aniżeli Wanilia. Sally z natury jest bardzo pokorna, jak można zobaczyć na zdjęciach kuli się i ucieka wzrokiem pomimo, iż nigdy nie spotkała jej krzywda ze strony człowieka. Lecz również nigdy nie spotkała jej radość i prawdziwa miłość. Ta piękna sunia czeka na swojego przyjaciela, przed którym nie będzie musiała skrywać swych uczuć i emocji…

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają