Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Sisi

kilkumiesięczna suczka do adopcji

Sisi
  • Urodzona: 11.2014
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: będzie średnia

Sisi to niewielkich rozmiarów młoda bo zaledwie kilkumiesięczna suczka, która trafiła do Krzesimowa w marcu.
Sisi po przyjściu do naszego schroniska wydawała się niepewna i bojaźliwa jednak bardzo szybko okazało się, iż te objawy były wynikiem choroby jaką była Babeszjoza. Sisi została niezwłocznie przewieziona do Gabinetu Weterynaryjnego Pchełka i poddana leczeniu, które uratowało jej życie. Z bólem można myśleć co gdyby Sisi nie znalazła się w naszym schronisku gdzie otrzymała niezbędną pomoc ze strony lekarzy z Pchełki oraz gdzie może odpoczywać i regenerować się po tej fatalnej przeszłości…

Aktualnie mogliśmy poznać ją bliżej. Jest to spokojny psiak, który wydaje się być bardzo indywdualny. Nie skacze ani nie szczeka bez potrzeby, jest bardzo opanowana. Sisi może być troszkę uparta w dalszym toku nauki, jednak wszystko jest do wypracowania. Sisi czeka na swój dom, gdzie będzie bezpieczna i kochana.

Fot.Katarzyna Piecuch

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają