Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Smerfetka

nieśmiała sunia do adopcji

Smerfetka
  • Wiek: 10.2012
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Mała
  • W schronisku od: 19.11.2015
  • Pochodzi ze Świdnika

Smerfetka to sunia, która trafiła do nas z gm. Mełgiew, a konkretnie z Krępca. Z początku bała się nowej sytuacji, która ją zastała, ale z każdym kolejnym dniem w schronisku było coraz lepiej. Sunia powoli zaczęła wychodzić z budy, a następnie sama podchodzić do pracowników i wolontariuszy. Na razie jednak w ciągu dalszym najbezpieczniej czuje się w swojej budzie. Gdy podsuwa się rękę, żeby ją pogłaskać, Smerfetka zaczyna lizać dłoń i macha ogonem. Udaje namówić się ją do kontaktu również za pomocą psich smakołyków.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają