Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Smirnof

piękny lecz wymagający cierpliwości i pracy

Smirnof
  • Wiek: 09.2011
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Duży
  • W schronisku od: 16.09.2013

Smirnof pochodzi z Krępca i jest specyficznym psem. Przez kraty swojego boksu głośno i donośnie szczeka, zarówno na ludzi jak i inne psy. W boksie mieszka sam, ponieważ nie jest to pies przyjaźnie nastawiony do innych czworonogów. Smirnof jest pięknym psem jednak potrzebować będzie czasu oraz pracy od swoich nowych opiekunów.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają