Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Smutas

Smutas - pies do adopcji - Schronisko Krzesimów

Smutas
 • Wiek: 6,5 roku
 • Płeć: Pies
 • Wielkość: Duży
 • W schronisku od: 10.2012
 • Pochodzenie: Cyców
 • Smutas… Czemu zawdzięcza swe imię? Może nastrojowi, w jakim znajdował się po przyjeździe do schroniska, ponieważ kiedyś miał wspaniałą rodzinę, którą stracił i nie wiedział dlaczego? Nie wiedział, co właściwie zrobił, że zdecydowali się go pozbyć? Jedno jest pewne. Po starym Smutasie nie ma już ani śladu! Chłopak pozbierał się i z nadzieją rozgląda się za nowym domem, którego, jak na złość, nie widać, a my zachodzimy w głowę: czemu? Przecież ten czworonóg to żywe srebro. To żywiołowy pies w typie owczarka niemieckiego, który najchętniej ciągle biegałby i się bawił. Mimo wieku 6 lat ma duszę szczeniaka. Najchętniej zamieszkałby w domu z ogromnym ogrodem i jakąś urodziwą psią damą, ponieważ pięknie dogaduje się z suczkami. Niewykluczone, że sprawdzi się też w rodzinie z dziećmi.

  Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

  Jak możesz pomóc?

  nie da się opisać psiej wdzięczności

  Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
  Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
  Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

  Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
  Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
  32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

  Schronisko w Krzesimowie wspierają