Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Śnieżynka

empatyczna towarzyszka na dobre i złe, opanowana i ostrożna

Śnieżynka
  • Wiek: 01.07.2004
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Średnia
  • W schronisku od: 01.09.2004

Śnieżynka, jak to sugeruje samo jej imię, jest puszystym, miękkim w dotyku psem, budzącym sympatię. świetna towarzyszka, zarówno w dobrych, jak i w złych chwilach – wysłucha cię, pocieszy swoją obecnością. Koncentruje się na osobie, z którą wchodzi w interakcje. To opanowany i ostrożny pies. Od szczeniaka przebywa w schronisku. Cierpliwie czeka na swojego prawdziwego właściciela.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają