Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Stefanek

ciekawski obserwator

Stefanek
  • Urodzony: 06.2006
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Duży
  • W schronisku od: 16.07.2014

Stefanek to pies o intrygującej urodzie. Ma miękką i puszystą sierść, a mimo to jego wygląd jest daleki od słodkiego. Widać, że to ktoś z charakterem! Bystry i ciekawski obserwator. Bardzo opanowany i z dużą ilością dystansu – do nowo poznanych ludzi podchodzi bez agresji, ale też bez nadmiernej uczuciowości. Stefanek, gdy już zdobędzie zaufanie, jest szczerym i lojalnym stróżem.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają