Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Szarki

dumny, duzy pięcioletni pies do adopcji

Szarki
  • Wiek: ok. 5 lat
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Duży

Szarki czyli małe dziecko w potężnym ciele :)
W Szarkiego krwi zdecydowanie płynie krew Rottweilerów, dzięki czemu może dumnie prezentować swoje potężne ciało. Jednak jesli chodzi o wnętrze, to mieszka w nim przynajmniej kilkumiesięczny szczeniak. Bowiem Szarki jest utożsamieniem zgromadzonych pokładów energii w wielkim nakładzie. Jego wesoły charakter zdumiewia wiele osób, bo jakim cudem tak ‚groźny’ pies może być tak przyjazny, przemiły i radosny. Szarki poszukuje domu, gdzie będzie mógł być po prostu sobą-szczęśliwym, dużym dzieckiem, od którego nie będzie się wymagać, aby zacięcie bronił podwórka. Bo które dziecko to potrafi? :)Szarki to idealny partner dla fanatyków rasy.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają