Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Talar

mądry i otwarty pies do adopcji

Talar
  • Urodzony: 05.2012
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Duży
  • W schronisku od: 27.11.2013

Talar to pies, który zauroczył nas swoją mądrością i otwartością do ludzi. Podaje łapę, gdy ktoś przestaje go głaskać, nienachlanie domagając się o jeszcze chwilę uwagi. Czasem szybsze, gwałtowne odruchy mogą pobudzać u niego niepewność, ale nie reaguje agresją. Jest bardzo ciekawski, dokładnie wszystko obwąchuje. Jest psem, który potrzebuje ruchu i człowieka, który pokaże mu świat.

Fot. Katarzyna Piecuch

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają