Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

tamara

ciekawa, kontaktowa, przyjazna suczka do adopcji

tamara
  • Urodzona: 2011 rok
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Duża

Tamara to duży pies o miękkiej i puszystej sierści. Radosna, pełna życia i wigoru. Przytulanie się do niej jest jak najlepszy antydepresant. Ma w sobie coś tak magicznego, że w jej obecności nie można się smucić. Ciekawska, kontaktowa i bardzo przyjazna. Tamara nie boi się ludzi, od razu pozwala się głaskać. Ta urokliwa sunia rozświetli każdy dzień w życiu swojej przyszłej rodziny.

Fot. Katarzyna Piecuch

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają