Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Teri

wulkan energii i radości, kochający zabawę i kontakt z człowiekiem

Teri
  • Wiek: 10.2011
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Średni
  • W schronisku od: 20.10.2012
  • Pochodzi ze Świdnika

Teri to synonim nadprzyrodzonych pokładów energii. Jak widać, zdjęcia tego przesympatycznego psa musiały odbyć się z dosłowną asystą gdyż Teri nie miał czasu zatrzymać się przy nas choćby na sekundkę. Jest to bardzo żywiołowy, energiczny, radosny i kontaktowy psiak. Po wyjściu z boksu biega, szaleje, skacze ,cieszy się i zachęca do wspólnych harców. Teri potrzebuje opiekuna, który będzie miał czas na wspólne zabawy i psoty.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają