Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Tina

żywiołowa suczka do adopcji

Tina
  • Urodzona: 03.2010
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Średnia
  • W schronisku od: 12.04.2011

Nasza Tina jest suczką o żywiołowym charakterze. Zawsze znajduje sposób, aby doprosić się pieszczot. Nie wiadomo nawet jak, ani kiedy, a Tina już znajduje się pod Twoimi dłońmi, które samowolnie ją drapią. Zdjęcia idealnie oddają jej ufność i uparte domaganie się o uwagę. Jej nastawienie do człowieka jest przyjazne, również w kontaktach Tiny z innymi psami nie dostrzegliśmy problemów. Niekiedy bywa lekko roztrzepana. Uwielbia się bawić. Dużo szczęścia dadzą jej spacery oraz zabawy na świeżym powietrzu z przyszłym właścicielem. :)

Fot. Katarzyna Piecuch

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają