Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Trawena

miła, młoda, średnia suczka do adopcji

Trawena
  • Wiek: ok. 3 lata
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Średnia

Trawena, 3 letnia miła młoda dama, której celem życiowym wydaje się zacałowanie człowieka na śmierć :) Trawena jest niezwykle otwartą na kontakt z człowiekiem sunią. Pragnie być jak najbliżej i z jak największą trafnością celuje swoim mokrym pyszczkiem w twarz dwunoga Jak możemy zobaczyć na jednym ze zdjęć, Trawena wręcz uśmiecha się gdy ma możliwość być blisko człowieka. Ta sunia bardzo potrzebuje swojego człowieka, jest wręcz jak puzel, który szuka brakującej układanki…

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają