Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Unia

średnia ośmioletnia suczka do adopcji

Unia
  • Wiek: ok. 8 lat
  • Płeć: Suczka
  • Kastrowany/sterylizowana: Tak
  • Wielkość: Średnia

Nasza mała pani profesor czyli Unia ;)
Unia to 8-letnia, doświadczona, dorosła pani, która z byle kim nie pogada! Unia jest przyjazną suczką ale tylko dla tych, którzy są i dla niej przyjaźni. Z innymi po prostu nie ma ochoty rozmawiać i kropka. Unia to drobna sunieczka o ciekawym wyglądzie. Unia z pewnością doceni kochających, czułych ludzi, którzy zechcą się nią zaopiekować i dać prawdziwy dom. Unia jest wysterylizowana i gotowa do adopcji.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają