Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Uszatek

Radosny, duży trzyletni piesek do adopcji

Uszatek
  • Wiek: ok. 3 lata
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Duży

Proszę Państwa oto kolejna ze schroniskowych perełek. Zapewne zastanawiacie się czym można wyróżnić tego niezwykłego psa pomimo, iż jego (dla nas piękny wygląd) go nie wyróżnia? Uszatek to taka mała iskierka powodująca ogromny wyrzut endorfin do krwi w ciele człowieka. Nie ma osoby, która po spotkaniu z Uszatkiem nie byłaby choć odrobinę szczęśliwsza. Uszatek nosi w sobie niesamowity dar uszczęśliwiania wszystkich wokół. Jego niesforny wygląd, zachowanie szczeniaka i wiecznie uśmiechnięta mordka działają jak magia. Kto nie chciałby prywatnego poprawiacza humoru?! Gwarantujemy skuteczność :) Uszatek to 3-letni chłopiec, który jest gotowy aby sprostać wyzwaniom ocierania łez!

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają