Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Wafel

pies do adopcji

Wafel
  • Wiek: 01.2015
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Średni
  • W schronisku od: 01.2017
  • Pochodzenie: Krzesimów

W styczniu Wafel przybłąkał się pod bramę schroniska, a dokładniej przyszedł za naszym pracownikiem, który był na spacerze z psami w lesie. Pojawił się nie wiadomo skąd. Na drodze do schroniska widziano samochód terenowy, wyjeżdżający z lasu. Najprawdopodobniej ktoś pozbył się Wafla, wyrzucając go w lesie. Psiak jest zadbany, ma ładną, zdrowa sierść, ale nie miał obroży ani chipu. Jest młody, najwyżej 2-letni i przyjacielski, niewykluczone, że był psem domowym. Jest dość duży (do 20 kg), budową przypomina przerośniętego jamnika. Psiak wesoły, towarzyski i ufny wobec człowieka. W stosunku do spokojnych suczek jest bardzo tolerancyjny, natomiast nie zawsze toleruje innych samców. Jest bardzo energiczny, chodzi ładnie na smyczy, ale zdarza mu się ciągnąć.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają