Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Wąż

pilnie potrzebuje kochającego człowieka

Wąż

Wąż to psiak ze Strzyżewic (Osmolice I). Podejrzewamy, że psiak został kiedyś bardzo skrzywdzony przez człowieka. Stąd wzięło się jego imię – wąż, ponieważ czołga się w obecności człowieka ze strachu. Pomimo tego jest bardzo posłuszny i widać, że ogromnie potrzebuje głaskania, przytulania i wszelkiego kontaktu z człowiekiem. Psiak pragnie miłości dlatego przełamuje nawet swój strach, co objawia się właśnie podejściem do człowieka w pozycji czołgania się. Wąż nie jest ani trochę agresywny, a wręcz przeciwnie. Stara się zaufać każdemu, kogo poznaje. Chowa się między nogi lub kładzie łepek na ręku. Wąż natychmiast potrzebuje kochającego domu i tego, by właściciel udowodnił mu, że nie grozi mu już nic złego i mocno go pokocha.

  • Wiek: 11.2012
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: średni
  • W schronisku od: 17.12.2015
Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają