Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Wiedźminka

bardzo łagodna i pokorna psinka

Wiedźminka
  • Wiek: 09.2013
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Mała
  • W schronisku od: 07.09.2015

Suczka jest bardzo pokorna i łagodna w stosunku do człowieka. Wiedźminka to psiak po przejściach, któremu potrzeba dużo miłości człowieka i opieki. Wiedźminka pochodzi z Piask. Jest po wypadku, jej oczko zostało uszkodzone – gałka oczna znajdowała się na wierzchu. Na razie zostało zaszyte. Suczka dostaje odpowiednie środki lecznicze. Mamy nadzieję, że przyniesie to skutki i uda się uratować jej oko. Czeka u nas w schronisku na nowy, kochający dom. Trzymamy kciuki, żeby znalazła go jak najszybciej.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają