Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Wiera

urocza, młoda średnia suczka do adopcji

Wiera
  • Urodzona: 07.2014
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Średnia

Wiera to młoda 10 miesięczna panienka, która swoim usposobieniem zauracza każdego. Jej maślane oczy, które wpatrują się z poszukiwaniem iskierki uczucia topią każde serce. Wiera to bardzo pocieszny i energiczny pies. Potrzebuje czułej osoby, która poświęci jej troszkę czasu na zabawy i harce. Wiera jest otwarta, miła, potulna. Jest to kolejny pies mający przed sobą całe życie, nie pozwólmy aby spędziła je bez swojego prywatnego, ukochanego człowieka.

Fot. Katarzyna Piecuch

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają