Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Wisiorek

kochany piesek po przejściach o hipnotyzującym spojrzeniu

Wisiorek
  • Wiek: 05.2011
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Mały
  • W schronisku od: 13.05.2013

Oto pies o hipnotyzującym spojrzeniu a jeszcze ciekawszym imieniu. Wisiorek został znaleziony w siatce. Tak, dobrze czytacie – SIATCE! Co ‚lepsze’ wiszącej na drzewie… Nie będziemy nawet określać ‚człowieka’, który był w stanie zrobić coś tak okrutnego psu… Najważniejsze jest to, iż Wisiorek w porę został znaleziony i zabrany do domu jakim jest dla niego w tej chwili schronisko. Wisiorek to pies, którego oczy są tak hipnotyzujące i ciekawe, że trudno się oderwać. Czekamy na odpowiedzialnego właściciela dla Wisiorka.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają