Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Witalis

sympatyczny, lubi towarzystwo człowieka, spokojny i opanowany

Witalis
  • Wiek: 03.2012
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Średni
  • W schronisku od: 12.03.2013
  • Pochodzi ze Świdnika

Witalis to nieduży psiak pochodzący z gminy Cyców. Jest bardzo sympatycznym psem. Chętnie podchodzi do człowieka domagając się pieszczot, aczkolwiek nie jest natrętny w swoim zachowaniu. Nie wdaje się w awantury z innymi kolegami i koleżankami. Witalis będzie idealnym przyjacielem dla ludzi, którzy szukają spokojnego i stonowanego psiaka.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają