Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Zibi

młody, łagodny i uroczy roczny piesek do adopcji

Zibi
  • Wiek: ok. 1 roku
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Średni

Roczny łaciatek niewielkich rozmiarów to właśnie Zibi. Jest on młodym, uroczym chłopcem. Jego usposobienie jest bardzo łagodne i zdecydowanie nieśmiałe w stosunku do człowieka. Zibi to młody psiak, który ma przed sobą wiele lat miejmy nadzieję cudownego życia. A to jakie życie będzie miał zależy tylko od tego, czy ktoś go pokocha jak prawdziwego przyjaciela..

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają