Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Żmijka

mała, bardzo pokorna i skryta w sobie suczka do adopcji

Żmijka
  • Wiek: 01.2009
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Mała
  • W schronisku od: 15.01.2014

Żmijka to maleńka sunia, która ma w sobie coś z jamnika. Żmijka jest bardzo pokorna i skryta w sobie. Jest grzeczną dziewczynką, która potrzebuje w domu, przed którego członkami będzie mogła się otworzyć i zachowywać jak na psa przystało czyli cieszyć się z każdego dnia całym ciałem i duszą. Żmijka to idealna przyjaciółka zarówno małych jak i dużych ludzi ;)

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają