Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Zuzia

młoda, spokojna, przyjazna suczka czeka na adopcję

Zuzia
  • Urodzona: 2014 rok
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Średnia

Zuzia to bardzo młoda bo zaledwie roczna panienka. Zuzia jest bardzo spokojną istotką, która lubi ludzi i tylko czeka aż ktoś ją pogłaszcze. Cierpliwa, pokorna, ufna. Czego można chcieć więcej od psiaka, który tak naprawdę wychowuje się bez rodziny? Zuzia ma przed sobą całe życie. Ma jeszcze czas aby zaufać, nauczyć się co to znaczy kochający człowiek, bo do tej pory nikt jej tego prawdziwie nie pokazał.
  Zuzia czeka na swoją ukochaną rodzinę.

Fot. Katarzyna Piecuch

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają