Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Spotkania edukacyjne

… i nie tylko

Jako Świdnickie Stowarzyszenie Opieki Nad Zwierzętami w swoim statusie mówimy o „prowadzeniu działań edukacyjnych w zakresie opieki nad zwierzętami i ochrony ich praw, w tym współpracy z placówkami oświatowymi i opiekuńczymi w celu wychowania dzieci i młodzieży w duchu humanitarnego stosunku do zwierząt i ochrony środowiska.”

Naszym celem jest szerzenie edukacji prozwierzęcej wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Pragniemy tworzyć społeczeństwo wrażliwe na losy zwierzaków oraz odpowiedzialne i w pełni świadome ich potrzeb oraz wymagań.

Z RACJI TEGO RUSZAMY Z NOWYM PROJEKTEM!

Oferujemy bezpłatne pokazy i zajęcia z psami z naszego schroniska dla dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych, młodzieży gimnazjalnej i licealnej, studentów, a także dorosłych. Dla każdego przedziału wiekowego utworzyliśmy różne programy i przygotowaliśmy różne atrakcje: od kolorowanek, przedstawień i bajek z morałem, poprzez rebusy, które uczą co jest złym, a co prawidłowym zachowaniem wobec zwierząt, pokazy poprawnej mowy ciała, aż do informacji o wymaganiach psów, o ich typach i temperamentach.

We wszystkich spotkaniach nie zabraknie informacji o odpowiednim zachowaniu się wobec nieznanego nam psa, informacji o behawiorze zwierząt, dyskusji na temat „dlaczego warto adoptować” oraz oczywiście spotkania z jednym z naszych podopiecznych – od maluchów po duże psy. Wybór należy do Was!

Chętnie również odpowiemy na wszelkie pytania związane z tematyką zwierzęcą. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i propozycje, dlatego też szczegóły ustalamy wspólnie. Nasz program można dowolnie modyfikować i sugerować nowości, bądź też zdać się na nas i przyjąć już gotowy plan imprezy.

Jeśli są państwo zainteresowani tego typu zajęciami, które bawią, mają działanie odstresowujące, a zarazem uczą, bardzo prosimy o kontakt mailowy: adopcje@krzesimow-schronisko.pl bądź telefoniczny (500-508-299).

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają