Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Avia

Avia - suczka do adopcji - Schronisko Krzesimów

Avia
  • Wiek: 03.2008
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Średnia
  • W schronisku od: 20.03.2012
  • Pochodzi ze Świdnika

Avia to otwarta suczka, która nie boi się ludzi. Nawet obce osoby wita całusem w nos. Jest roztrzepana i wszędobylska. Mimo jej wieku jest dosyć energiczna. Każdy spacer zaczyna od obwąchania terenu, by potem zająć swoje ulubione miejsce na budzie i stamtąd mieć na wszystko oko. Avii nie da się nie lubić, wręcz zaraża swoim optymizmem. Z cierpliwością poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym, które trzeba u niej często wykonywać z powodu jej długiej i gęstej sierści, mającej niestety skłonności do filcowania się.
Avia jest wysterylizowana i zaczipowana.

Pamiętaj! Adoptując bierzesz odpowiedzialność za żywe zwierzę, które wymaga niezmiennej i codziennej troski, miłości, opieki.
Zwierzęta wydawane są wyłącznie osobom pełnoletnim.
Przy adopcji podpisywana jest umowa adopcyjna.

Bardzo prosimy telefonować przed przyjazdem do schroniska pod numer 691 522 924.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają