Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Bejbi

miła i przyjazna suczka do adopcji

Bejbi
  • Wiek: 01.2012
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: średnia
  • W schronisku od: 31.12.2012

Bejbi to suczka, o przemiłym uosobieniu. Jest ciekawska, serdeczna i przyjaźnie nastawiona. Bejbi jednak trochę obawia się nowych osób. Początkowo obserwuje ludzi z dachu swojej budy, merdając ogonem. Już chwilę później radośnie biega po wybiegu obwąchując każdy zakątek. Bejbi jest psem wrażliwym, ale szalenie wdzięcznym.

Pamiętaj! Adoptując bierzesz odpowiedzialność za żywe zwierzę, które wymaga niezmiennej i codziennej troski, miłości, opieki.
Zwierzęta wydawane są wyłącznie osobom pełnoletnim.
Przy adopcji podpisywana jest umowa adopcyjna.

Bardzo prosimy telefonować przed przyjazdem do schroniska pod numer 691 522 924.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają