Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Borówka

suczki do adopcji

BorówkaŻycie Borówki nie było usłane różami . Do schroniska trafiła 7 długich lat temu, wraz ze swoim rodzeństwem, kiedy była jeszcze dzieciakiem. Już wtedy widać było, że psiaki dużo przeszły i nie ufają ludziom. Jednak rodzeństwo Borówki znalazło domy, a ona jedna nie. Była taka sama jak one, ale po prostu nie miała szczęścia. To takie przykre😢 Teraz Borówka WYRWAŁA SIĘ Z RAMION ŚMIERCI🧟‍♀️ po ugryzieniu przez kleszcza. Walczyła bardzo mocno i co ? Na próżno? To tak ma wyglądać jej życie. Bo co, bo nie jest przebojowa, bo nie włazi na kolana, bo nie merda ogonem przy pierwszym spotkaniu, bo nie wyciąga łapek przez kraty?😖 W stosunku do człowieka jest nieufna i nieco wycofana, ale da się nad tym popracować, chociaż wiadomo, że nie będzie łatwo. Dobrze by było gdyby trafiła do domu, w którym jest już inny pies. Biegając po wybiegu, pilnuje się swojego kolegi z kojca tak jakby szukała w nim wsparcia.
Czy ktoś odważy się pokochać naszą Boróweczkę? A może jakiś dom tymczasowy, który pomógłby jej się otworzyć? Obraz może zawierać: pies Obraz może zawierać: na zewnątrz  

Pamiętaj! Adoptując bierzesz odpowiedzialność za żywe zwierzę, które wymaga niezmiennej i codziennej troski, miłości, opieki.
Zwierzęta wydawane są wyłącznie osobom pełnoletnim.
Przy adopcji podpisywana jest umowa adopcyjna.

Bardzo prosimy telefonować przed przyjazdem do schroniska pod numer 691 522 924.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają