Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Cerowana

Cerowana - suczka do adopcji - Schronisko Krzesimów

Cerowana
  • Wiek: 9 lat
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Duża
  • W schronisku od: 10.2008
  • Pochodzenie: Krzesimów

Cerowana przybyła do schroniska wraz z rodzeństwem. Pochodzi z Krzesimowa z gospodarstwa, w którym suczka co cieczkę rodziła szczeniaki. Pomimo próśb i pouczania właścicieli nigdy nie została wysterylizowana. Cerowana, jak i jej rodzeństwo, są więc jednym z nielicznych przykładów tragedii, do jakich prowadzi brak sterylizacji i bezmyślne rozmnażanie zwierząt. Psiaki spędziły w schronisku dzieciństwo i całe dotychczasowe życie, nie znając innego. Cerowana, podobnie jak jej rodzeństwo, nie zna dotyku człowieka i go unika. Na wybiegu jest spokojna, zwiedza, obserwuje i jest czujna. Cerowana potrzebuje cierpliwego i spokojnego domu, a przede wszystkim osoby z odpowiednią wiedzą i podejściem, która rozbudzi w suni chęć do życia i pozwoli jej na nowo zaufać człowiekowi.

Pamiętaj! Adoptując bierzesz odpowiedzialność za żywe zwierzę, które wymaga niezmiennej i codziennej troski, miłości, opieki.
Zwierzęta wydawane są wyłącznie osobom pełnoletnim.
Przy adopcji podpisywana jest umowa adopcyjna.

Bardzo prosimy telefonować przed przyjazdem do schroniska pod numer 691 522 924.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają