Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Daisy

suczka do adopcji

Daisy
  • Urodzony: 06.2008
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Duża
  • W schronisku od: 06.2011
  • Pochodzenie: Spiczyn

Dejzi jest niezwykłej urody sunią. Jest energiczna, wesoła, w boksie rozpiera ją energia. Dejzi ma potencjał, który musi wykorzystać jej nowy opiekun. Pozostawiona sama w boksie gryzie budę, miskę. Zdecydowanie brakuje jej zajęcia i przyszły opiekun musi przygotować się tak, by móc jej to zajęcie zapewnić. Dejzi na pewno będzie także zadowolona z różnych form aktywności z nowym właścicielem, np. wspólne bieganie. Dejzi jest dominująca w stosunku do innych psów, dlatego najlepiej, gdyby była jedynym psem w domu.

Pamiętaj! Adoptując bierzesz odpowiedzialność za żywe zwierzę, które wymaga niezmiennej i codziennej troski, miłości, opieki.
Zwierzęta wydawane są wyłącznie osobom pełnoletnim.
Przy adopcji podpisywana jest umowa adopcyjna.

Bardzo prosimy telefonować przed przyjazdem do schroniska pod numer 691 522 924.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają