Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Malwina

suczka do adopcji

Malwina
  • Urodzony: 07.2010
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Duża
  • W schronisku od: 07.2011
  • Pochodzenie: Fajsławice

Wiecznie uśmiechnięta, z wiecznie rozhuśtanym ogonem i charakterem szczeniaka, schroniskowy promyczek słońca – to zdanie idealnie opisuje Malwinę. Malwina to ok. 7-letnia suczka w typie owczarka niemieckiego. Jak przystało na owczarka, Malwinka szczeka, gdy zachodzi taka potrzeba, ale jest przy tym nieagresywna – uwielbia dużych i małych ludzi, którym przy każdej okazji rozdaje całusy. Malwinka pięknie chodzi na smyczy. Charakter suczki zdecydowanie przeczy jej wiekowi. Malwinka uwielbia bawić się z innymi psami, przy czym nie ma znaczenia, czy jest to pies czy inna suczka. Nie powinna mieć też problemów w kontakcie z kotami. Uwielbia długie spacery, a na smyczy nie ciągnie. Malwina sprawdzi się jako pies stróżujący, jednak naszym marzeniem byłoby znalezienie jej domu, w którym będzie członkiem rodziny i to takie domy będą miały pierwszeństwo adopcji. Szukamy takiego domu, w którym człowiek będzie pozwalał Malwince udowadniać, jak wspaniałym jest psem i który zrekompensuje jej wszystkie lata spędzone w schroniskowym boksie; domu, gdzie będzie spędzał z nią czas i nie zostawi jej samej sobie. Idealny będzie dom z drugim przyjaznym psem. Żaden pies nie zasługuje na trafienie do schroniska, ale Malwinka wyjątkowo na to nie zasługuje. Malwinka odwdzięczy się dozgonną psią wiernością, możemy to zagwarantować! 

Pamiętaj! Adoptując bierzesz odpowiedzialność za żywe zwierzę, które wymaga niezmiennej i codziennej troski, miłości, opieki.
Zwierzęta wydawane są wyłącznie osobom pełnoletnim.
Przy adopcji podpisywana jest umowa adopcyjna.

Bardzo prosimy telefonować przed przyjazdem do schroniska pod numer 691 522 924.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają