Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Wiedza

Co powinieneś wiedzieć o swoim psie?

Poradnik adopcyjny – przeczytaj jak wybrać psa

Poradnik adopcyjny – przeczytaj jak wybrać psa

Gdy w rodzinie zapada decyzja „Adoptujemy psa!” życie któregoś z psów już zaczyna się zmieniać. Ale którego właściwie? To niezwykle ważne, aby określić, jakiemu psu możemy dać dom, jaki pies będzie pasował do naszej trybu życia. To nie fanaberia myśleć o tym, jaki pies do nas pasuje.

Pomóżcie

POMOCY!!! Schronisko w Krzesimowie ma jeszcze 4 miesiące do pełnej likwidacji. Mamy w tej chwili – co prawda – tylko 18 psów ale nie mamy środków na utrzymanie schroniska. Bez względu na ilość psów musimy płacić co miesiąc: czynsz dzierżawyaaa

Jak zadbać o zdrowie swojego czteronożnego przyjaciela?

Jak zadbać o zdrowie swojego czteronożnego przyjaciela?

Zaraz po przybyciu do domu nowego członka rodziny jakim niewątpliwie jest zaadoptowany pies w głównie świeżo upieczonego właściciela pojawia się (a przynajmniej powinno) pytanie: jak zadbać o prawidłową profilaktykę pupila, tak, by cieszył się on długim zdrowiem.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają