Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Wirtualne adopcje

Adopcja na odległość to wspaniałe rozwiązanie i ogromne wsparcie dla schroniska.

Z jakiegoś powodu nie możesz realnie adoptować psa?
Jest inny sposób, aby sprawić by miał on szczęśliwą mordkę.
Zostań wirtualnym opiekunem i adoptuj zwierzaka, o którym marzysz!

Adopcja na odległość to wspaniałe rozwiązanie i ogromne wsparcie dla schroniska. Wirtualny opiekun przeznaczając finansowe bądź rzeczowe darowizny na rzecz swojego podopiecznego, może podarować mu karmę, koce, smakołyki, opiekę zdrowotną oraz bardzo ważną – pomoc w znalezieniu stałego domu!

Jak to zrobić? To proste!

Znajdź swojego wymarzonego psiaka w naszym schronisku i raz w miesiącu dokonuj przelewu, uzgodnionej z nami wcześniej kwoty, dzięki któremu specjalnie dla niego trafi jedzenie i medykamenty, których potrzebuje.

Dane do przelewu:
Numer rachunku: 32 1240 5497 1111 0000 5006 4065
Nazwa odbiorcy: Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
Tytuł przelewu: „Wirtualna adopcja

Wolontariusze w zamian będą wysyłać Ci zdjęcia Twojego pupila oraz bieżące informacje z jego życia oraz samopoczucia.

Jeśli więc kochasz zwierzęta i chcesz im pomagać, zaproś do akcji swoich przyjaciół i wspólnie adoptujcie wirtualnie tych, którzy jeszcze czekają na dom. Wirtualne adopcje działają także grupowo – klasy w szkole czy zespoły w pracy mogą wspólnymi siłami przygarnąć wirtualnie swojego pupila. Jesteśmy pewni, że dzięki tego typu działaniom zyska nie tylko dany psiak, ale również i zespół, który zbliży się do siebie poprzez wspólny cel, do którego będą dążyć.

Wirtualni opiekunowie pomagają także w szukaniu domu stałego oraz promują swojego podopiecznego na serwisach społecznościowych i wszędzie tam, gdzie tylko się da. ;)

To jeszcze nie wszystko! Wirtualny opiekun (jeżeli wyrazi zgodę) zostanie wpisany na stronę internetową schroniska oraz będzie miał możliwość spotkania się ze swoim czworonożnym przyjacielem.

Wirtualne adopcje nie są zobowiązujące! Wystarczy, że przez 2 miesiące nie będziesz brać udziału w akcji (nie odnotujemy wpłat od Ciebie na rzecz wirtualnego zwierzaka), a zostaniesz wykreślony z listy.

Masz pytania? Zadzwoń: 500-508-299 bądź napisz: adopcje@krzesimow-schronisko.pl

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają