Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Dino

żywy, radosny i ufny pies do adopcji

Dino
  • Urodzony: 05.2008
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: średni
  • W schronisku od: 07.05.2013

Dino to dorosły pies, w którym wciąż tętni szczenięca dusza. Bardzo łatwo wpada w stan ekscytacji, jest niezwykle żywy, radosny i ufny. Łasy na pieszczoty, jest w stanie usiedzieć w miejscu tylko wtedy, gdy ktoś go głaszcze. Ze względu na swój młodzieńczy temperament warto by trafił do ludzi prowadzących w miarę aktywny tryb życia i którzy chętnie będą wyprowadzać go na spacery.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają