Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Fredi

Fredi - pies do adopcji - Schronisko Krzesimów

Fredi
  • Wiek: 02.2005
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Średni
  • W schronisku od: 23.02.2007
  • Pochodzi ze Świdnika

Fredi ma w sobie domieszkę owczarka collie – spójrzcie na jego smukły pysk. Psiak trafił do schroniska pogryziony przez inne psy. Jest psem uległym i posłusznym, zarówno wobec innych psów jak i ludzi. Fredi to jeden z weteranów naszego schroniska. Jest tu już zdecydowanie za długo. Potrzebuje domu, w którym odnajdzie spokój i cierpliwych opiekunów, którzy przywrócą mu wiarę w człowieka, bowiem Fredi nie należy do otwartych psów i często unika kontaktu z człowiekiem.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają