Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Lena

Lena - suczka do adopcji - Schronisko Krzesimów

Lena

Schroniskowa śmieszka. Ok. 9-letnia sunia w typie owczarka kaukaskiego. Zawsze uśmiechnięta, zawsze z merdającym ogonem. Przeszła operację wycięcia dużego podskórnego guza. Zastrzyki, zmianę opatrunków, podciąganie sączków – wszystko znosiła z ogromną pokorą, merdając przy tym ogonem. Ciągle jest w trakcie leczenia, pozostał jeszcze jeden guz, w pachwinie, którego będziemy się starali usunąć. Jednak z powodzeniem może zacząć rozglądać się za nowym domem, takim na resztę życia. Jest bardzo otwarta w stosunku do ludzi. Lenka dobrze dogaduje się z mniejszymi psami, pod warunkiem, że jej nie podskakują. :) 

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają