Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Zbiórki pieniężne

na rzecz podopiecznych Schroniska w Krzesimowie

Często zdarza się jednak, iż jesteśmy zmuszeni poprzez zaistniałą sytuację prosić Was o wsparcie finansowe. Zazwyczaj mamy sprecyzowany cel taki jak zakup szczepionek dla wszystkich psów, sfinansowanie leczenia podopiecznych, które niezwłocznie tego potrzebują lub np. zakup bud czy boksów. Zawsze informujemy o takiej potrzebie i konkretnym celu naszej prośby. Zachęcamy zatem do wsparcia finansowego naszych psiaków i ich potrzeb.

Dane na które można wpłacać darowizny:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Pamiętajcie, nie ważne, którą z opcji wybierzecie nasze pieski będą dozgonnie wdzięczne za okazane serce i miłość. Oraz my, jako ich ludzkie głosy serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc!

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają