Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Zbiórki rzeczowe

na rzecz podopiecznych Schroniska w Krzesimowie

Wszystkie osoby prywatne oraz firmy zachęcamy do przeprowadzania zbiórek w szkołach, miejscach pracy, wśród znajomych i rodziny. To czego stale potrzebują nasze psiaki to karmy suche i w puszkach, koce, ręczniki, miski, obroże, smycze, produkty pielęgnacyjne oraz preparaty przeciw ektopasożytom (preparaty na pchły i kleszcze do kupienia w każdym sklepie zoologicznym). Zapasy jakie możemy gromadzić dzięki zbiórkom pozwalają nam na stabilną sytuację jeśli chodzi o wyżywienie psiaków. Za wszystkie dary niezmiernie dziękujemy!
Jeżeli jesteś zainteresowany przeprowadzeniem zbiórki a nie wiesz jak się do tego zabrać, zadzwoń: 500 508 299. Pomożemy, przekażemy materiały reklamowe oraz odbierzemy zgromadzone dary :)

Pamiętajcie, nie ważne, którą z opcji wybierzecie nasze pieski będą dozgonnie wdzięczne za okazane serce i miłość. Oraz my, jako ich ludzkie głosy serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc!

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają